logo
wiedza troska bezpieczeństwo

Aktualności

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Podpisaliśmy porozumienie z globalnym liderem w ubezpieczeniach podróży typu „Corporate Travel”, posiadającym własną, ogólnoświatową sieć assistance!

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. najprężniej rozwijający się broker regionu leszczyńskiego, zatrudni: Pracownika Biura Oceny Ryzyka. 

Obiecaliśmy bloga i mamy dla Was pierwszy artykuł: "Abandon przedmiotu ubezpieczenia". Co to jest abandon i o istocie tej instytucji dowiecie się tu w sekcji: BLOG [kliknij link] 

Mamy nową stronę internetową oraz po raz pierwszy w historii Kancelarii Brokerskiej fanpage na Facebook-u!.

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. najprężniej rozwijający się broker regionu leszczyńskiego, zatrudni: Specjalistę / Merytoryka w Biurze Ryzyka Oceny Ryzyka. 

Zakończyła się IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana przez Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. Kancelaria Brokerska WTB była jednym ze sponsorów wydarzenia.

Listę 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego opracowuje redakcja Gazety ABC. Kancelaria Brokerska WTB oraz polski oddział KPMG byli głównymi Partnerem tegorocznej edycji rankingu.

Dla wielu właścicieli pojazdów ważną kwestią pozostaje: kto płaci za szkodę wyrządzoną przez pasażera pojazdu? Jesteście również ciekawi? Zapraszam na nasz blog! 

To słynne zawołanie Aleksandra Macedońskiego jest mottem Tomasza Witkowskiego, założyciela i właściciela Kancelarii Brokerskiej WTB, największego brokera w regionie leszczyńskim i jednego z największych w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w lokalnej gazecie.

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. 
tel. 65 529 90 90, 529 66 90
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

a